Actualitate· 1 min citire

ULTIMA ORĂ Bătaie între două angajate ale Ambulanței Vrancea

accident_ambulanta_poza_buna_25779100

accident_ambulanta_poza_buna_25779100

Scris de Oancea Sebastian Publicat: 21 dec. 2022, 16:17

Bătaie între angajatele Serviciului Județean de Ambulanță Vrancea. Jurista instituției a luat-o la palme pe șefa de la Achiziții, aceasta din urmă sunând la 112. Poliția a ajuns la fața locului și le-a despărțit pe cele două femei. Directorul SAJ Vrancea, Laurențiu Albiș, spune că cele două s-au certat de la niște documente dar că acum s-au liniștit. Ce spune Poliția:

În cursul zilei de astăzi, în jurul orei 15:30, polițiștii focșăneni au fost sesizați prin apel 112 de către o femeie cu privire la faptul că, a avut o discuție în contradictoriu cu o altă femeie, colegă de serviciu, în timpul căreia aceasta din urmă ar fi lovit-o cu palma. A fost înregistrat un dosar penal în care se efectuează cercetări sub aspectul săvârșirii infracțiunii de purtare abuzivă. (IPJ Vrancea)

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Vrancea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate