Actualitate· 1 min citire

ULTIMA ORĂ Incendiu la o mașină pe o stradă din Focșani

masina-incendiu-1-1068x1424

masina-incendiu-1-1068x1424

Scris de Oancea Sebastian Publicat: 27 nov. 2022, 13:41

Pompierii focșăneni au fost solicitați să intervină, în această seară, pentru stingerea unui incendiu izbucnit la un autoturism. Evenimentul s-a petrecut pe Strada Bucegi din Focșani. Pompierii s-au deplasat la locul intervenției cu o autospecială de stingere și un modul SMURD. Intervenția a fost promptă, incendiul fiind lichidat în scurt timp. Focul a distrus portiera mașinii. Nu s-au înregistrat victime. (foto: arhivă)

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Vrancea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate